uvod1 uvod2 uvod3 uvod4NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
* *
*
* - povinné položky

Hana Svobodová 20.06.2016 22:03

Dobrý večer, ráda bych velice pochválila Vaši kavárnu. Navštívila jsem ji s kamarádkami a byly jsme maximálně spokojené - obsluha velmi milá, ochotná, povykládala s námi, poradila. Káva i zákusky byly báječné a lahodné! Odpoledne strávené na Vaší terase jsme si moc užiily a věřím, že se zase vrátíme! Děkujeme! :-) Hana

Radka Masopustová 09.05.2016 12:36

Dobrý den, včera jsme s rodinou navštívili váš podnik u příležitosti dne matek. Já u vás byla poprvé a jsem zcela nadšená. Měla jsem hovězí líčka na víně a kdybych nebyla slušně vychovaná, tak ten talíř asi vylížu. Všichni jsme si moc pochutnali a domů si odnesli vaše skvělé zákusky. Děkujeme za skvělé jídlo, výbornou a vstřícnou obsluhu i krásné prostředí. Určitě se ještě vrátíme. Radka

Petra Hudáková 03.10.2015 20:00

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za skvělý gurmánský zážitek !!! Příjemný podnik, milá obsluha, výborné jídlo - rádi Vás doporučíme a určitě se k Vám rádi vrátíme. Manžel chválí burger Jacka Danielse a já se olizovala u plněného kuřecího stehna sušenými rajčátky a mozzarelou, k tomu ta bramborová kaše se špenátem byla neskutečná delikatesa !!!! A ovocný cheesecake jako sladká tečka na závěr, no prostě EXKLUSIVE :-) Ještě jednou děkujeme, bylo to moc fajn. S pozdravem manželé Hudákovi.

Lukáš Krupník 23.03.2015 23:09

Burgry skvělé, pití vyborné, no prostě super večer:-) Moc díky; -)

Lenka Vaňhová 22.03.2015 00:22

byla jsem na několika vašich akcích a vždy jsem si říkala, že to byl hezký večer, ale po mé návštěvě s kamarády na večeru amerických hamburgerů musím říct, že nabídka předčila mé očekávání!!! Naše společnost u stolu vzájemně ochutnávala a všichni jsme se shodli, že najíst se u vás je opravdu gastronomický zážitek!! Děkujeme, že se neustále snažíte vymýšlet nové, zajímavé akce a všichni přejeme spoustu úspěchů. Chodíme k vám moc rádi. Lenka

De 08.03.2015 15:12

Hezký den, jídla máte skvělá (i když na můj vkus někdy zbytečně přesolená), bylo by fajn vytvořit nějaké "méně slané varianty" a zapřemýšlet nad vegetariánskými variantami palačinek (pokud by jste u nich dali nižší cenu jistě by hosté nepostrádali absenci masa). Ať se Vám daří ;-)

Jiří 09.02.2015 10:23

Místo, kam se rádi vracíme. Vysoce nadstandardní přístup k zákazníkovi. Děkujeme a přejeme spousty spokojených zákazníků.

Kateřina 12.01.2015 14:27

Doporučuji. Výborná kuchyně, zákusky, koktejly, obsluha, prostředí, vše čisté a upravené. Velmi příjemné posezení, jak s rodinou, tak s přáteli.

Marcela 27.11.2014 23:27

Chtěla bych poděkovat za krásný večer na BEAUJOLAIS. Prostředí vaší kavárny, francouzská hudba, výborné jídlo a samozřejmě mladé víno....co víc si od krásného večera přát. Už se těšíme na další zajímavé akce, určitě zase přijedeme.

Aneta Prokopová 21.10.2014 21:07

Dovolte nám s malým zpožděním poděkovat majitelům kavárny a celému personálu za skvělé služby , profesionální přístup, gastronomický požitek i překrásné, elegantní prostředí, které jsme využili dne 20.září 2014. Díky dokonalé kombinaci celého servisu se stal náš "velký" den opravdu překrásným. S potěšením doporučíme váš podnik všem našim známým a přátelům. Přejeme mnoho úspěchů a jen milé, spokojené hosty. Ivoš a Aneta Prokopovi.

Ivana Májek 08.09.2014 11:25

Dobrý den, opakovaně se s manželem i přáteli přesvědčuji, že Vaše kavárna je kouzelná, jsme vždy unešeni prostředím, nabídkou , i obsluze nelze nic vytknout. Jediné snad to, že krásnější a prostornější část kavárny je určena kuřákům, (kteří coby sobci obtěžují svými soukromými zlozvyky druhé) a musím říci, že to je snad jediné, kvůli čemu někdy zamíříme jinam, kde je zcela nekuřácký provoz. Jinak Vám ovšem zachováváme přízeň, naposledy včera, kromě jiného - ty africké sochy jsou prostě úžasné. Příjemný a úspěšný den Ivana Májek

Alena 10.06.2014 21:50

Dobrý den, v sobotu 7.6. jsme v této kavárně absolvovali slavnostní rodinný oběd. Jídlo bylo vynikající, obsluha velmi milá a vstřícná, to vše v příjemném prostředí. Nebyli jsme zde poprvé, a jelikož jsme byli vždy nadmíru spokojeni, mohu tuto kavárnu všem doporučit.

Ludmila Behanová 14.05.2014 09:42

Dobrý den, nikdy jsem osobně toto zařízení nenavštívila, ale zaujali mě tyto stránky, úžasně provedené prostředí, které opravdu vybízí k posezení. Také mě zaujala recenze zákazníka, kde se popisuje, jak točí pivo 1 centimetr pod čárku, mnohdy to není podprůměr celý 1 cm, pokud je tam pěna, která klesne, tak to bývá spíš 5 mm pod čárkou. Ale důležité je za kolik se zde prodává pivo, a také, kolik piv vytočíte ze sudu. Nám se stalo, že dodavatel piva nám prodával o 5 l méně piva v sudu, to host nevidí, ale jak můžeme při těch dodavatelských cenách piva z toho vyžít, když nás okrádá dodavatel a mi musíme pro zákazníka dodržet jak normu tak kvalitu. Přeji Vám mnoho dobrých zákazníků, personál ať se Vám zlepší, chápu, že není z čeho vybírat. S pozdravem provozní hotelu Labuť v Rychnově nad Kněžnou

Cafebar No. 7 - Odpověď na příspěvek Jany ze dne 26.4. 11.05.2014 19:55

Dobrý den, dovolte mi, abych se vyjádřila k vašim postřehům k mé kavárně: 1. Jistě jste si všimla, že máme oddělené a řádně označené kuřácké a nekuřácké prostory, čímž se snažíme vyhovět všem našim hostům. 2. Personál podniku nemůže za chování hostů, či jejich dětí, psů, apod. Co se týče hygieny, mohu vás ujistit, že po odchodu hostů je každý stůl utírán desinfekčními prostředky tak, aby každý nový host měl stůl čistý. 3. S personálem si o vaší kritice promluvím a sjednám nápravu. 4. Pokud jste byla viditelně okrádána spolu s dalšími hosty o 1cm výšky piva, je škoda, že jste takto špatně načepované pivo vypila a poté i zaplatila. Pokud by jste ho ihned reklamovala a vrátila, musela by pivo zaplatit ze svých peněz servírka. Vážím si všech připomínek, jelikož jen tak mohu sjednat nápravu. Je mi upřímně líto, že jste nebyla spokojená a přijměte touto cestou mou osobní omluvu. Bc. Renáta Zelená majitelka podniku

Jana 26.04.2014 13:06

Pozitivně hodnotíme pouze prostředí a palačinky, které jsme u vás měli asi dvakrát. Již méně pozitivně kouření, což je ale v českých restauracích téměř pravidlo, na rozdíl od civilizované Evropy. Také pes klienta, který volně pobíhá po stole, posedává na židličce za souhlasu personálu, nám připadá hlavně z hygienických důvodů nepřípustné. Opakovaně jsme se setkali s neochotným personálem, nevlídným chováním, doslova jsme měli pocit, že obtěžujeme. To nemluvě o tom, že by bylo vhodné, aby se servírka občas usmála... Vrcholem tohoto stavu je doslovné okrádání klienta tím, že dostanete načepovaná piva min. 1 cm pod čáru a pohledem k vedlejšímu stolu jsme se ubezpečili, že se v žádném případě nejedná o náhodu.

Marie 01.04.2014 23:20

Vaše restaurace je jedna z mála, ve které se dá výborně najíst. Vždy jsme moc spokojeni a rozhodně se sem budeme vracet.

Tomáš 16.02.2014 10:13

Děkujeme za skvělé Valentýnské menu, byli jsme moc spokojeni, vaříte naprosto skvěle!!

Nikol 05.02.2014 21:14

Párkrát jsem tuto kavárnu navštívila a vždy jsem byla nadmíru spokojená. Vřele doporučuji.

Karolína 04.02.2014 22:18

Chválím tímto super palačinky, moc mi chutnaly žebírka se švestkovým kečupem.Nestihla jsem ještě ochutnat všechny dorty, protože vždycky skončím u sněhové rolády. I když k vám jezdím až z Ostravy, stojí to za to.

Jana 14.01.2014 21:01

Výborné jídlo,pití...Akorát ta obsluha nic moc..

Pavel & Jana 26.12.2013 12:23

Moc a moc se nám LÍBÍ Vaše kavárna. Oceňujeme rozsah nabízených jídel a nápojů, hlavně palačinky jsou moc dobré :-). Espresso je pravým espressem... Prostředí kavárny je hezky a stylově sladěno. Chválíme taky příjemnou a ochotnou obsluhu. Rádi navštěvujeme kvalitní kavárny a musíme říct, že Cafebar 7 patří mezi náš TOP výběr. V novém roce přejeme hodně spokojených návštěvníků a stále skvělou nabídku. P & J

Naďa K. 11.07.2013 22:22

Několikrát jsem tuto kavárnu navštívila a vše bylo vždy super. Mají tady vynikající jídla, vše co jsem zatím ochutnala nemělo chybu. A zákusky jsou taky výborné. Všem doporučuji, stojí to zato si do Brušperku zajet.

1-10 | 11-20 | 21-30 | Vše